Flatsome v2.0 - en to fa translation catalogue (346 entries)

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: آماده انتشار اولین نوشته خود هستید؟ <a href="%1$s">پس آغاز کنید</a>.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به نظر میرسد نمیتوانیم چیزی که می گردید پیدا کنیم &rsquo;t | &rsquo;re . لطفا از قسمت جست و جو استفاده کنید.

en: Pages:
fa: صفحات:

en: My Account
fa: اکانت من

en: Login
fa: ورود

en: Cart
fa: سبد خرید

en: No products in the cart.
fa: محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

en: &larr; Older Comments
fa: &larr; دیدگاه های قدیمی تر

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه های جدیدتر &rarr;

en: Comment navigation
fa: تنظیمات دیدگاه ها

en: Comments are closed.
fa: ارسال دیدگاه بسته شده است.

en: Shopping Cart
fa: سبد خرید

en: Checkout details
fa: جزئیات پرداخت

en: Order Complete
fa: اتمام عملیات خرید

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
fa: منتشر شده در <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Edit
fa: ویرایش

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: <a class="comment-link" href="#respond" title="دیدگاه ارسال کنید">دیدگاه ارسال کنید</a> یا بازتاب بفرستید <a class="trackback-link" href="%s" title="لینک بازتاب نوشته شما" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: ارسال کامت بسته شده است ولی شما میتوانید بازتاب ارسال کنید <a class="trackback-link" href="%s" title="لینک ارسال بازتاب برای پست شما" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
fa: ارسال بازتاب بسته شده است ولی می توانید <a class="comment-link" href="#respond" title="دیدگاه ارسال کنید">دیدگاه ارسال کنید</a>.

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
fa: ارسال دیدگاه و بازتاب بشته شده است

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> قبلی

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: بعدی <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Asides
fa: کلمات قصار

en: Images
fa: عکس ها

en: Videos
fa: ویدیو ها

en: Quotes
fa: نقل قول

en: Links
fa: لینک ها

en: <strong>Maintenance mode</strong> is <strong>active</strong>!
fa: <strong>حالت تعمیر و نگهداری</strong> is <strong>active</strong>!

en: Deactivate it, when work is done.
fa: زمانی که کارتان به پایان رسید، غیر فعال کنید

en: Share on WhatsApp
fa: اشتراک گذاری در WhatsApp

en: Share on Facebook
fa: اشتراک گذاری در Facebook

en: Share on Twitter
fa: اشتراک گذاری در Twitter

en: Check%20this%20out:
fa: بررسی20٪ این کار٪ 20:

en: Email to a Friend
fa: ایمیل به دوستان

en: Pin on Pinterest
fa: پین(pin) در Pinterest

en: Share on Google+
fa: اشتراک گذاری در Google+

en: Share on Tumblr
fa: اشتراک گذاری در Tumblr

en: Share on VKontakte
fa: اشتراک گذاری در TVKontakte

en: Follow us on Facebook
fa: ما را در فیسبوک دنبال کنید

en: Follow us on Twitter
fa: ما را در توییتر دنبال کنید

en: Send us an email
fa: برای ما ایمیل بفرستید

en: Follow us on Pinterest
fa: ما در Pinterest دنبال کنید

en: Follow us on Google+
fa: ما را در + Google دنبال کنید

en: Follow us on Instagram
fa: ما در اینستاگرم دنبال کنید

en: Subscribe to RSS
fa: اشتراک در RSS

en: Follow us on LinkedIn
fa: ما در LinkedIn دنبال کنید

en: Follow us on YouTube
fa: ما را در یوتیوب دنبال کنید

en: Follow us on Tumblr
fa: ما را در وبلاگ Tumblr  دنبال کنید

en: Follow on VKontakte
fa: دنبال در VKontakte دنبال کنید

en: Products
fa: محصولات

en: Featured Items
fa: آیتم های برجسته

en: Featured Item
fa: آیتم برجسته

en: Add New
fa: افزودن

en: Edit Item
fa: ویرایش

en: Add New  Item
fa: اضافه کردن آیتم جدید

en: View Item
fa: مشاهده

en: Search Items
fa: جست وجو

en: No items found
fa: موردی پیدا نشد

en: No items found in trash
fa: موردی در سطل زباله یافت نشد

en: Tags
fa: تگ ها

en: Tag
fa: تگ

en: Edit Tag
fa: ویرایش تگ

en: Update Tag
fa: بروزرسانی تگ

en: Add New Tag
fa: افزودن تگ جدید

en: New  Tag Name
fa: نام تگ جدید

en: Parent Tag
fa: تگ مادر

en: Parent Tag:
fa: تگ مادز:

en: All Tags
fa: تمام تگ ها

en: Search  Tags
fa: جست و جوی تگ

en: Popular Tags
fa: تگ های محبوب

en: Separate tags with commas
fa: تگ ها را با کاما جدا کنید

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن تگ ها

en: Choose from the most used tags
fa: انتخاب از تگ های بیشتر استفاده شده

en: Thanks for choosing Flatsome! You can read hints and tips on how get the most out of your new theme on the %swelcome screen%s.
fa: با تشکر از انتخاب پوسته Flatsome.شما می توانید تکات و راهنمایی های پوسته جدید خود را اینتجا ببیدید %swelcome screen%s

en: Get started with flatsome
fa: شروع کار با پوسته Flatsome

en: Get a whole new look
fa: دریافت یک نگاه کاملا جدید

en: Galleria Child Theme
fa: گالری Child Theme

en: Galleria
fa: گالری

en: Enhance your site
fa: بهبود سایت شما

en: Make your site instantly recognisable by adding your logo
fa:  با اضافه کردن لوگوی خود سایت خود را سریعا قابل تشخیص کنید

en: Free
fa: رایگان

en: Getting Started
fa: شروع

en: Customize Flatsome
fa: سفارشی سازی Flatsome

en: Flatsome Plugins
fa: افزونه های Flatsome

en: Install WooCommerce
fa: نصب Woccommerce

en: Configure menu locations
fa: پیکربندی مکان های منو(فهرست)

en: Configure menus
fa: پیکربندی منو(فهرست)

en: Create a color scheme
fa: ایجاد یک طرح رنگ

en: Open the Customizer
fa: باز کردن Customizer

en: Add your logo
fa: افزودن لوگو

en: Configure homepage template
fa: پیکربندی قالب صفحه اصلی

en: To set this up you will need to create a new page and assign the "Homepage" template to it. You can then set that as a static homepage in the %sReading%s settings.
fa: برای تنظیم این شما نیاز به ایجاد یک صفحه جدید و اختصاص دادن "صفحه خانگی" قالب به آن است. بعد از آن شما می توانید از تنظیمات آن را برای صفحه اصلی انتخاب کنید٪ sReading٪ .

en: Install Homepage Control
fa: نصب کنترل صفحه اصلی

en: View documentation
fa: مشاهده مستندات و آموزش

en: View documentation &rarr;
fa: مشاهده مستندات و آموزش &rarr;

en: Last Backup :
fa: اخرین بک آپ

en: Save All Changes
fa: ذخیره تمامی تغییرات

en: Options Reset
fa: بازگردانی به حالت پیشفرض

en: Add upsell products to product page
fa: برای تشویق به خرید بیشتر محصولات را در صفحه محصول قرار بده

en: Title:
fa: عنوان:

en: Number of posts to show:
fa: تعداد پست های قابل نمایش:

en: Install Required Plugins
fa: نصب افزونه های مورد نیاز

en: Install Plugins
fa: نصب افزونه ها

en: Installing Plugin: %s
fa: در حال نصب افزونه: %s

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa[0]: این پوسته نیاز به پلاگین های زیر دارد.%1$s

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa[0]: برای استفاده از این پوسته پلاگین های زیر توصیه میشود. %1$s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش، اما شما دسترسی لازم را برای نصب افزونه %1$sرا ندارد.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa[0]: افزونه زیر نیاز دارد که به آخرین نسخه آن روز رسانی شود.برای اطمینان از حداکثر سازگاری با این پوسته:%1$s

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
fa[0]: آپدیت جدید برای:%1$s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش، اما شما دسترسی لازم را برای بروزرسانی افزونه %1$sرا ندارد.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: : این افزونه مورد نیاز در حال حاضر غیر فعال است%1$s

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: : این افزونه توصیه شده در حال حاضر غیر فعال است%1$s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش، اما شما دسترسی لازم را برای فعالسازی افزونه %1$sرا ندارد.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa[0]: شروع به نصب افزونه

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
fa[0]: شروع بروز رسانی افزونه

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
fa[0]: شروع فعالسازی افزونه

en: Return to Required Plugins Installer
fa: بازگشت به محل نصب افزونه های مورد نیاز

en: Return to the dashboard
fa: بازگشت به پیشخوان

en: Plugin activated successfully.
fa: افزونه با موفقیت فعال شد

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
fa[0]: پلاگین های زیر با موفقیت فعال شد:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa: هیج اقدامی انجام نشد. افزونه %1$s از قبل فعال است

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa: افزونه فعال نشد. ورژن جدید تر %s برای این پوسته مورد نیاز است. لطفا بروزرسانی کنید.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa: همه افزونه ها با موفقیت نسب و فعال شد. %1$s

en: Dismiss this notice
fa: پنهان کردن این پیام

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa: لطفا برای کمک با مدیر این سایت تماس بگیرید.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
fa: این افزونه برای سازگاری با پوسته شما نیاز به بروز رسانی دارد

en: Update Required
fa: بروزرسانی نیاز است

en: Return to the Dashboard
fa: بازگست به پیشخوان

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
fa: و

en: Required
fa: مورد نیاز

en: Recommended
fa: توصیه شده

en: WordPress Repository
fa: مخزن وردپرس

en: External Source
fa: منبع خارجی

en: Pre-Packaged
fa: پیش بسته بندی شده

en: Not Installed
fa: نصب نشده

en: Installed But Not Activated
fa: نصب شده است اما هنوز فعال نشده

en: Active
fa: فعال

en: Required Update not Available
fa: نیاز به روز رسانی موجود نیست

en: Requires Update
fa: نیاز به بروز رسانی

en: Update recommended
fa: بروز رسانی های توصیه شده

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بروزرسانی موجود است <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: برای فعال سازی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
fa: ناشناخته

en: Installed version:
fa: ورژن نصب شده:

en: Minimum required version:
fa: کمترین ورژن مورد نیاز:

en: Available version:
fa: ورژن موجود:

en: No plugins to install, update or activate. <a href="%1$s">Return to the Dashboard</a>
fa: افزونه ای برای نصب ، آپدیت یا بروزرسانی وجود ندارد <a href="%1$s">بازگشت به پیشخوان</a>

en: Plugin
fa: افزونه

en: Source
fa: مخزن

en: Type
fa: نوع

en: Version
fa: ورژن

en: Status
fa: وضعیت

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Install %2$s
fa: نصب %2$s

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Update %2$s
fa: بروزرسانی %2$s

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Activate %2$s
fa: فعالسازی %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
fa:  پیام ارتقا از نویسنده افزونه:

en: Install
fa: نصب

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Activate
fa: فعالسازی

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
fa: هیچ افزونه ای برای نصب انتخاب نشده است

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
fa: هیچ افزونه ای برای بروزرسانی انتخاب نشده است

en: No plugins are available to be installed at this time.
fa: افزونه ای برای نصب در این زمان وجود ندارد.

en: No plugins are available to be updated at this time.
fa: افزونه ای برای بروزرسانی در این زمان وجود ندارد.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
fa: هیچ افزونه ای برای فعالسازی انتخاب نشده است

en: No plugins are available to be activated at this time.
fa: افزونه ای برای فعالسازی در این زمان وجود ندارد.

en: Plugin activation failed.
fa: فعال سازی پلاگین شکست خورده است.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: بروزرسانی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa: خطایی در نصب بوجود آمده است %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
fa: نصب %1$s با خطا مواجه شد

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: مراحل نصب و فعال سازی شروع شده است. این فرایند ممکن است در بعضی از میزبان ها طول بکشد، پس لطفا صبور باشید.

en: %1$s installed and activated successfully.
fa: %1$s با موفقیت نصب و فعال شد.

en: Show Details
fa: نمایش جزییات

en: Hide Details
fa: پنهان کردن جزییات

en: All installations and activations have been completed.
fa: همه نصب ها و فعالسازی ها به اتمام رسید

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: نصب و فعالسازی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: مراحل نصب شروع شده است. این فرایند ممکن است در بعضی از میزبان ها طول بکشد، پس لطفا صبور باشید.

en: %1$s installed successfully.
fa: %1$s با موفقیت نصب شد.

en: All installations have been completed.
fa: همه نصب ها به پایان رسیده.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: در حال نصب افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Page Builder
fa: صفحه ساز

en: <span class="icon-angle-left"></span> Older posts
fa: <span class="icon-angle-left"></span> نوشته های قدیمی

en: Newer posts <span class="icon-angle-right"></span>
fa: نوشته های جدیدتر <span class="icon-angle-right"></span>

en: Pingback:
fa: اشتراک ها:

en: %s <span class="says">says:</span>
fa: %s <span class="says">میگوید:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار تایید است.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Top Content
fa: بالای صفحه

en: Enter a value for this field. Shortcodes are allowed. This will be displayed at top of the category.
fa: یک مقدار برای این فیلد وارد کنید. shortcode مجاز است. این در بالای صفحه نمایش داده می شود.

en: Bottom Content
fa: پایین صفحه

en: Enter a value for this field. Shortcodes are allowed. This will be displayed at bottom of the category.
fa: یک مقدار برای این فیلد وارد کنید. shortcode مجاز است. این در پایین صفحه نمایش داده می شود.

en: Custom Bubble
fa: Bubble سفارشی

en: Enable a custom bubble on this product.
fa: فعالسازی Bubble سفارشی برای این محصول

en: Custom Bubble Title
fa: عنوان bubble سفارشی

en: NEW
fa: جدید

en: Field description.
fa: فیلد توضیحات

en: Custom Tab Title
fa: عنوان تب سفارشی

en: Custom Tab Content
fa: محتوای تب سفارشی

en: Enter content for custom product tab here. Shortcodes are allowed
fa: محتوای تب محصول سفارشی را اینجا وارد کنید. shortcode  مجاز است

en: Product Video
fa: ویدیو محصول

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here. We recommend uploading your video to Youtube.
fa: لینک آدرس Youtube یا Vimdeo این محصول .ما توصیه می کنیم ویدیو را در Youtube آپلود کنید

en: Product Video Size
fa: سایز ویدیو محصول

en: Set Product Video Size.. Default is 900x900. (Width X Height)
fa: سایز ویدیو را تنظیم کنید (پیشفرض  900x90)

en: Remove this item
fa: حذف این مورد

en: Available on backorder
fa: موجود در backorder

en: Update Cart
fa: بروزرسانی سبد خرید

en: Proceed to Checkout
fa: اتمام خرید - ادامه

en: Coupon
fa: کوپن

en: Enter Coupon
fa: وارد کردن کوپن

en: Apply Coupon
fa: اعمال کوپن

en: You must be logged in to checkout.
fa: برای تسویه حساب باید وارد شوید.

en: Returning customer?
fa: مشتری بازگشتی؟

en: Click here to login
fa: برای ورود اینجا را کلیک کنید

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
fa: اگر قبلا از ما خرید داشته اید، خواهشمندیم جزییات را در کادر های پایین بنویسید. اگر مشتری جدید هستید به مرحله پرداخت و ارسال بروید

en: Your order
fa: سفارش شما

en: See more
fa: بیشتر

en: Default sorting
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: Sort by popularity
fa: مرتب سازی بر اساس محبوبیت

en: Sort by average rating
fa: مرتب سازی بر اساس میانگین رتبه

en: Sort by newness
fa: مرتب سازی بر اساس جدیدترین

en: Sort by price: low to high
fa: مرتب سازی بر اساس هزینه: کم به زیاد

en: Sort by price: high to low
fa: مرتب سازی بر اساس هزینه: زیاد به کم

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Video
fa: ویدیو

en: Zoom
fa: زوم

en: out of 5
fa: از 5

en: Continue Shopping
fa: خرید را ادامه دهید

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: Main Menu - Mobile
fa: منو اصلی - موبایل

en: Footer Menu
fa: منو فوتر

en: Top bar Menu
fa: منو تاپ بار

en: My Account Menu
fa: منو اکانت

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Shop Sidebar
fa: سایدبار فروشگاه

en: Product Sidebar
fa: سایدبار صفحه محصول

en: Footer 1
fa: فوتر 1

en: Footer 2
fa: فوتر 2

en: New
fa: جدید

en: Hot
fa: جدید

en: Sale
fa: حراج

en: Popular
fa: محبوب

en: Filter
fa: فیلتر

en: Edit title
fa: ویرایش عنوان

en: Save
fa: ذخیره

en: Cancel
fa: لغو

en: Product Name
fa: نام محصول

en: Unit Price
fa: قیمت واحد

en: Stock Status
fa: وضعیت سهام

en: Remove this product
fa: حذف کردن این محصول

en: Free!
fa: مجانی

en: Out of Stock
fa: اتمام موجودی

en: In Stock
fa: موجود در انبار

en: No products were added to the wishlist
fa: محصولی به لیست علاقه مندی ها اضافه نشده است

en: Ask an estimate of costs
fa: درخواست برآورد هزینه ها

en: Read More
fa: بیشتر

en: %s review for %s | %s reviews for %s
fa[0]: %s دیدگاه برای %s

en: Reviews
fa: دیدگاه ها

en: There are no reviews yet.
fa: هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

en: Add a review
fa: افزودن دیدگاه

en: Be the first to review
fa: اولین کسی باشید که دیدگاه می نویسید:

en: Leave a Reply to %s
fa: پاسخ دهید به %s

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: ایمیل

en: Submit
fa: ارسال

en: Your Rating
fa: امتیاز شما

en: Perfect
fa: عالی

en: Good
fa: خوب

en: Average
fa: معمولی

en: Not that bad
fa: بد نیست

en: Very Poor
fa: بد

en: Your Review
fa: دیدگاه شما

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
fa: تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سایت شده اند می توانند دیدگاه ارسال کنند.

en: Quick View
fa: مشاهده

en: Out of stock
fa: اتمام موحودی

en: Related Products
fa: محصولات مرتبط

en: Sale!
fa: حراج

en: Rated %d out of 5
fa: امتیاز %d از 5

en: Your comment is awaiting approval
fa: دیدگاه شما در انتظار تایید است

en: verified owner
fa: مالک تایید شده

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa: این محصول در حال حاضر  در دسترس نیست

en: Clear selection
fa: پاک کردن انتخاب

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: Password
fa: گذرواژه

en: Lost your password?
fa: فراموشی پسورد؟

en: Remember me
fa: مرا بیاد بسپار

en: Register
fa: ثبت نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: ایمیل

en: Anti-spam
fa: آنتی اسپم

en: Product
fa: محصول

en: Price
fa: قیمت

en: Quantity
fa: تعداد

en: Total
fa: مجموع

en: Nothing Found
fa: نتیجه ای پیدا نشد

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: با عرض پوزش نتیجه ای برای جست و جوی شما پیدا نشد. 
    می توانید از کلمات دیگر برای جست و جو استفاده کنید.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s.
fa: دسته بندی: %1$s
    
    برچسب ها: %2$s

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: دسته بندی: %1$s
    
    برچسب ها: %2$s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: با عرض پوزش.
    صفحه مورد نظر شما پیدا نشد

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
fa: به نظر میرسد آدرسی که وارد کرده اید اشتباه است. میتوانید از لینک های زیر و یا قسمت جست و جو استفاده کنید

en: Search
fa: جست و جو

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جست و جوی : %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posted in %1$s
fa: ارسال شده در : %1$s

en: Tagged %1$s
fa: برچسب: %1$s

en: Leave a comment
fa: ارسال دیدگاه

en: <strong>1</strong> Comment
fa: یک دیدگاه

en: <strong>%</strong> Comments
fa: % دیدگاه

en: Login / Register with <strong>Facebook</strong>
fa: ورود / ثبت نام از طریق <strong>Facebook</strong>

en: Log Out
fa: خروج

en: Category Archives: %s
fa: آرشیو دسته بندی: %s

en: Tag Archives: %s
fa: آرشیو برچسب های: %s

en: Author Archives: %s
fa: آرشیو نویسنده: %s

en: Daily Archives: %s
fa: آرشیو روزانه: %s

en: Monthly Archives: %s
fa: آرشیو ماهانه: %s

en: Yearly Archives: %s
fa: آرشیو سالانه: %s

en: No  tags found.
fa: برچسبی پیدا نشد.

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته بندی

en: Update Category
fa: بروزرسانی دسته بندی

en: Add New Category
fa: افزودن دسته بندی جدید

en: New Category Name
fa: نام دسته بندی جدید

en: Parent Category
fa: دسته بندی مادر

en: Parent Category:
fa: دسته بندی مادر:

en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

en: Search Categories
fa: جست و جوی دسته بندی

en: Popular Categories
fa: محبوبترین دسته بندی ها

en: Separate categories with commas
fa:  دسته بندی ها را با کاما (,) جدا کنید

en: Add or remove categories
fa: افزودن یا پاک کردن دسته بندی

en: Choose from the most used categories
fa: از دسته بندی که بیشتر استفاده شده است انتخاب کنید

en: No categories found.
fa: دسته بندی پیدا نشد.

en: Featured Item Item | Featured Item Items
fa[0]: آیتم های برجسته

en: Featured Item Item Pending | Featured Item Items Pending
fa[0]: آیتم برجسته در انتظار

en: Add block
fa: اضافه کردن بلوک

en: Blocks
fa: بلوک ها

en: Block
fa: بلوک

en: Edit Block
fa: ویرایش بلوک

en: View Block
fa: نمایش بلوک

en: Search Blocks
fa: جست وحوی بلوک

en: No Blocks found
fa: بلوکی پیدا نشد

en: No Blocks found in Trash
fa: بلوکی دز سطل زباله پیدا نشد

en: Title
fa: عنوان

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Date
fa: روز

en: Fonts
fa: فونت ها

[ctx: post date]
en: Posted on %s
fa: تاریخ: %s

[ctx: post author]
en: by %s
fa: نویسنده: %s
